Strój do ślubu – jak podjąć najlepszą decyzję o jego wyborze?

Każda Para Młoda wyczekuje na własny ślub z ogromną niecierpliwością. Jednocześnie jednak często zdarza się, że rzeczy do zaplanowania nie kończą się, tylko stale narastają. Wśród kwestii, o których należy pomyśleć jak najwcześniej, jest oczywiście wybór ubioru. Warto dobrać strój do Waszych osobowości, a także sylwetek tak, aby leżały idealnie. Co jeszcze jest ważne?

Kolor i typ sukni ślubnej – jak je wybrać?

Kolorów i fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest niemało. Niełatwo jest zatem znaleźć elegancką, a jednocześnie komfortową oraz dobrze układającą się sukienkę. Kolor nie musi być tylko biały, coraz częściej odchodzi się od standardowego podejścia w tej kwestii. Obecnie modne kolory to także toffi, lekka szarość i śmietankowy oraz delikatny róż. Tak w istocie, to wszystko zależy od tego, w czym panna młoda będzie czuła się najlepiej.

Ogólnie przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, która na ciemniej karnacji wygląda najlepiej. Biel jedwab – delikatny kolor, najczęściej wybierany oraz kość słoniowa – wpadająca w odcień żółtego. Pojawia się jeszcze kolor szampana, który wpada w odcień różu. Tak w gruncie rzeczy ile kolorów, tyle pomysłów na suknię ślubną. Co do fasonu, panna młoda musi go dopasować do swojej sylwetki.

Jak dobrać dodatki i welon do sukni ślubnej?

Welon, ale jaki wybrać, skoro wzorów oraz modeli jest tak dużo? Na pewno zróbmy to wtedy, gdy już mamy wytypowaną sukienkę. Natomiast krój nie powinien odbiegać od jej stylu – sukienka z odsłoniętymi plecami niepoprawnie będzie wyglądać z długim welonem. W tej wersji lepszy byłby welon krótki bądź tylko subtelna dekoracja do włosów.

Welon krótki można przewidzieć do włosów krótkich czy też upiętych w kok. Długi natomiast w największym stopniu może być dodatkiem do sukienki prostej czy też typu rybka. Modne są również wianki kwiatowe. Panie nierzadko życzą sobie, ażeby były wykonane z takich samych żywych kwiatów, co bukiet ślubny. Taki wzór wianka to również idealny wybór do ślubu odbywającego się w letni dzień.

Jaki powinien być ubiór Pary Młodej?

Z pewnością nie liczy się to, jakie są utarte tradycje i schematy. Jeśli kochacie taki styl, z pewnością warto się tym kierować, jednak jeżeli chcecie zdecydować się na coś szalonego, co pokazuje wasze charaktery, nie bójcie się tego zrobić! Musicie pamiętać tylko o tym, aby ubrania były jak najwygodniejsze oraz dobrze dopasowane. W końcu przez wiele godzin będziecie się w nich bawić i świętować ten szczególny dzień!

Informacje:
Ocena:
0.00/0
Oceń:

Dodane przez Grzegorz Tomaszewski

Komentarze

Antoni Lis

Ja miałem ubrany bardzo ładny garnitur, który był bordowy.

2022-04-21
0 0

Dodaj Komentarz

Artykuły z tej kategorii

Każda Para Młoda wyczekuje na własny ślub z ogromną niecierpliwością. Jednocześnie jednak często zdarza się, że rzeczy do zaplanowania nie kończą się, tylko stale narastają. Wśród kwestii, o których należy pomyśleć jak najwcześniej, jest oczywiście wybór ubioru. Warto dobrać strój do Waszych osobowości, a także sylwetek tak, aby leżały idealnie. Co jeszcze jest ważne?Kolor i typ sukni ślubnej – jak je wybrać?Kolorów i fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest niemało. Niełatwo jest zatem znaleźć elegancką, a jednocześnie komfortową oraz dobrze układającą się sukienkę. Kolor nie musi być tylko biały, coraz częściej odchodzi się od standardowego podejścia w tej kwestii. Obecnie modne kolory to także toffi, lekka szarość i śmietankowy oraz delikatny róż. Tak w istocie, to wszystko zależy od tego, w czym panna młoda będzie czuła się najlepiej.Ogólnie przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, która na...